1206L020/30YR
DigiKey raktári szám
18-1206L020/30YRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-1206L020/30YRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-1206L020/30YRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L020/30YR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 200 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
650 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
2.6 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
420 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A