1206L005/60WR-A
DigiKey raktári szám
18-1206L005/60WR-ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-1206L005/60WR-ACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-1206L005/60WR-ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L005/60WR-A
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 50MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 50 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
3.6 Ohms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
20 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
60V
Max. tartóáram (Ih)
50 mA
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Kioldási áram (It)
150 mA
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)
Max. áram
10 A