10EV010.ZXPCBL
DigiKey raktári szám
18-10EV010.ZXPCBL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10EV010.ZXPCBL
Leírás
PCP HV FUSE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10A AC 500VDC DC biztosíték patron Furatszerelt
Kategória
Névleges DC feszültség
500VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Elektromos, ipari
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
20kA
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiálisan hajlított henger
Rögzítés módja
Furatszerelt
Méretek
0,406" átmérő x 1,532" H. (10,30mm x 38,90mm)
Biztosíték típusa
patron
Joule-integrál (I²t)
310.0
Névleges áram (Amper)
10A
DC hidegellenállás
0.0128 Ohms