1.5KE160CA
DigiKey raktári szám
1.5KE160CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE160CACT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE160CA
Leírás
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
219V bilincs 6,9A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE160CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,9A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
136V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
152V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
219V