1.5KE150CA
DigiKey raktári szám
1.5KE150CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE150CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE150CA
Leírás
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
207V bilincs 7,3A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE150CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
128V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
143V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
207V