1.5KE120CA
DigiKey raktári szám
F6598TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6598CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE120CA
Leírás
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
165V bilincs 9,2A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE120CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
9,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
102V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
114V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
165V