1.5KE110CA
DigiKey raktári szám
1.5KE110CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE110CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE110CA
Leírás
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
152V bilincs 10A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE110CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
94V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
105V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
152V