0SPF025.T
DigiKey raktári szám
F3517-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0SPF025.T
Leírás
FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25A AC 1kVDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges DC feszültség
1kVDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Szolár (fényelektromos)
Csomagolás
Ömlesztve
Tanúsítvány
CE, CSA, UL, VDE
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
20kA
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
5AG, 10mm x 38mm (mini)
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,406" átmérő x 1,500" H. (10,31mm x 38,10mm)
Névleges áram (Amper)
25A