0GBC016.H
DigiKey raktári szám
0GBC016.H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0GBC016.H
Leírás
FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16A 32VAC AC 32VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges áram (Amper)
16A
Gyártó
Littelfuse Inc.
Névleges AC feszültség
32VAC
Sorozat
Névleges DC feszültség
32VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kijelző
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
Torpedo
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,236" átmérő x 0,984" H. (6,00mm x 25,00mm)