08853.15DR
DigiKey raktári szám
F10990TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10990CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10990DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
08853.15DR
Leírás
FUSE BOARD MNT 3.15A 500VDC 2SMD
Részletes leírás
3.15 A AC 500 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
13.35
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,428" H. x 0,188" Sz. x 0,188" M. (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0196 Ohms