088501.6DR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 088501.6DR |
Leírás | FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC 2SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.6 A AC 500 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk |
Gyrt. | Tokozás |
Sorozat | Megszakítóképesség / névleges feszültség 100A |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Joule-integrál (I²t) 2.3 |
Alkatrész státusza Aktív | Tanúsítvány cURus, TUV |
Rögzítés módja Felületszerelt | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Biztosíték típusa | Méretek 0,428" H. x 0,188" Sz. x 0,188" M. (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm) |
Névleges áram (Amper) | DC hidegellenállás 0.0473 Ohms |