0805L075WR
DigiKey raktári szám
F2773TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2773CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2773DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805L075WR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 750 mA Ih Felületszerelt 0805 (2012 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
90 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
350 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0805 (2012 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,083" H. x 0,053" Sz. (2,10mm x 1,35mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A