06R075BU elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 9 224
Adatlap
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 750 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
06R075BU
DigiKey raktári szám
06R075BU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
06R075BU
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 750MA RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kioldási idő
400 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
100 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
230 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
6V
Méretek
0,272" átmérő x 0,118" V. (6,90mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Max. magasság (beültetve)
0,449" (11,40mm)
Kioldási áram (It)
1.3 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A