0603L175SLYR
DigiKey raktári szám
F5778TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5778CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5778DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603L175SLYR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0603
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.75 A Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
600 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
5 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
60 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
6V
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.75 A
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
3.5 A
Max. áram
50 A