0603L075SLYR
DigiKey raktári szám
F5777TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5777CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5777DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603L075SLYR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 750 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
165 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
6V
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Max. áram
50 A