05143.15MXP
DigiKey raktári szám
F10123-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05143.15MXP
Leírás
FUSE CERM 3.15A 500VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.15 A 500 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
5kA
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
5.54
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, cURus
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.076 Ohms
Névleges AC feszültség
500 V