050706.3MXP
DigiKey raktári szám
F7698-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
050706.3MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.3 A AC 650 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges patron, Nem szabványos
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
150A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
29.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, cURus
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0285 Ohms