0505015.MXP
DigiKey raktári szám
F3256-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0505015.MXP
Leírás
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 A 500 V AC 500 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Névleges AC feszültség
500 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
Csomagolás
Ömlesztve
Válaszidő
Gyors
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)