0477.500MXP
DigiKey raktári szám
F2985-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0477.500MXP
Leírás
FUSE CERM 500MA 500VAC 400VDC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA 500 V AC 400 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Válaszidő
Lomha
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A AC, 1,5kA DC
Joule-integrál (I²t)
0.3
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
cULus, SEMKO
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges AC feszültség
500 V
DC hidegellenállás
1.0559 Ohms