047606.3MRSN
DigiKey raktári szám
F6655TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6655CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6655DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
047606.3MRSN
Leírás
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.3 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
047606.3MRSN modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A AC, 300A DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
7.5
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,240" H. x 0,106" Sz. x 0,106" M. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.0126 Ohms