046703.5NR
DigiKey raktári szám
F1400TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F1400CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1400DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
046703.5NR
Leírás
FUSE BRD MT 3.5A 32VAC/VDC 0603
Részletes leírás
3.5 A 32 V AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
046703.5NR modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
0.4306
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 90°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. x 0,012" M. (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
0.0139 Ohms