0467.500NRHF
DigiKey raktári szám
F5698TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5698CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5698DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0467.500NRHF
Leírás
FUSE BRD MT 500MA 32VAC 32VDC
Részletes leírás
500 mA 32 V AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0467.500NRHF modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.0087
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 90°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. x 0,012" M. (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
0.187 Ohms