0467.375NR
DigiKey raktári szám
F1390TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F1390CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1390DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0467.375NR
Leírás
FUSE BRD MT 375MA 32VAC 32VDC
Részletes leírás
375 mA 32 V AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0467.375NR modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.0035
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 90°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. x 0,012" M. (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
0.3 Ohms