0466.125NRHF
DigiKey raktári szám
F6016TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6016CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6016DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0466.125NRHF
Leírás
FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 mA 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0466.125NRHF modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
4.0E-4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 90°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,125" H. x 0,060" Sz. x 0,023" M. (3,18mm x 1,52mm x 0,58mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
4 Ohms