0451.750MRSN
DigiKey raktári szám
18-0451.750MRSNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-0451.750MRSNCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0451.750MRSN
Leírás
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC 2SMD
Részletes leírás
750 mA 125 V AC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
EDA / CAD modellek
0451.750MRSN modellek
Kategória
Válaszidő
Gyors
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.185
Tanúsítvány
CSA, UR
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,240" H. x 0,106" Sz. x 0,106" M. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.245 Ohms
Névleges AC feszültség
125 V