0448.750MR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 0448.750MR |
Leírás | FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 750 mA 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 0448.750MR modellek |
Kategória | Névleges DC feszültség |
Gyrt. | Válaszidő Gyors |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Megszakítóképesség / névleges feszültség 50A |
Alkatrész státusza Aktív | Joule-integrál (I²t) 0.206 |
Rögzítés módja Felületszerelt | Tanúsítvány CSA, UL |
Biztosíték típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,240" H. x 0,106" Sz. x 0,106" M. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm) |
Névleges AC feszültség 125 V | DC hidegellenállás 0.2475 Ohms |