0448.750MR
DigiKey raktári szám
F1636TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F1636CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1636DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0448.750MR
Leírás
FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
750 mA 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0448.750MR modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
0.206
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,240" H. x 0,106" Sz. x 0,106" M. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.2475 Ohms