0438.375WR
DigiKey raktári szám
F2944TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2944CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2944DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0438.375WR
Leírás
FUSE BRD MT 375MA 32VAC 63VDC
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
375 mA 32 V AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0438.375WR modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.0041
Tanúsítvány
CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. x 0,020" M. (1,54mm x 0,85mm x 0,50mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
1.247 Ohms