04371.25WRA
DigiKey raktári szám
F10002TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10002CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10002DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
04371.25WRA
Leírás
FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC
Részletes leírás
1.25 A 63 V AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.112
Tanúsítvány
CSA, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,033" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Névleges AC feszültség
63 V