04371.25WR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 04371.25WR |
Leírás | FUSE BOARD MOUNT 1.25A 63VAC/VDC |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.25 A 63 V AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 04371.25WR modellek |
Kategória | Névleges DC feszültség |
Gyrt. | Válaszidő Gyors |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Megszakítóképesség / névleges feszültség 50A |
Alkatrész státusza Aktív | Joule-integrál (I²t) 0.256 |
Rögzítés módja Felületszerelt | Tanúsítvány CSA, UR |
Biztosíték típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,032" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm) |
Névleges AC feszültség 63 V | DC hidegellenállás 0.318 Ohms |