043703.5WRA
DigiKey raktári szám
F10008TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10008CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10008DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
043703.5WRA
Leírás
FUSE BRD MT 3.5A 32VAC 35VDC
Részletes leírás
3.5 A 32 V AC 35 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.777
Tanúsítvány
CSA, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,033" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Névleges AC feszültség
32 V