043702.5WR
DigiKey raktári szám
F2886TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2886CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2886DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
043702.5WR
Leírás
FUSE BRD MT 2.5A 32VAC 35VDC
Részletes leírás
2.5 A 32 V AC 35 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
043702.5WR modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
0.225
Tanúsítvány
CSA, UR
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,032" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
0.043 Ohms