043701.5WR
DigiKey raktári szám
F2883TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2883CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2883DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
043701.5WR
Leírás
FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 A 63 V AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
043701.5WR modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
0.324
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
CSA, UR
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,032" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Névleges AC feszültség
63 V
DC hidegellenállás
0.209 Ohms