0437.750WRA
DigiKey raktári szám
F10000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10000CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0437.750WRA
Leírás
FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
750 mA 63 V AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A AC, 100A DC
Joule-integrál (I²t)
0.064
Tanúsítvány
CSA, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,033" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Névleges AC feszültség
63 V