0402L100SLKR
DigiKey raktári szám
18-0402L100SLKRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-0402L100SLKRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-0402L100SLKRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402L100SLKR
Leírás
PTC RESET FUSE 1.0A 6V 0402
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1 A Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
30 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
250 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
6V
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
1 A
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Kioldási áram (It)
2 A
Max. áram
40 A