0402L050SLYR elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 12 479
Adatlap
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 500 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0402L050SLYR
DigiKey raktári szám
0402L050SLYR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402L050SLYR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
0402L050SLYR modellek
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
400 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Max. feszültség
6V
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Max. áram
50 A