0402L050SLKR
DigiKey raktári szám
F5759TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5759CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5759DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402L050SLKR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 500 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
400 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
6V
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Max. áram
50 A