0326.500MXP
DigiKey raktári szám
0326.500MXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0326.500MXP
Leírás
FUSE CERM 500MA 250VAC 125VDC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A AC, 10kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
2.5
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
1.3 Ohms