0326.010HXP
DigiKey raktári szám
F2619-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0326.010HXP
Leírás
FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 mA 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, ICC, PSE, SEMKO, TUV, UR, VDE
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
3324.8 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V