0325020.MXDP
DigiKey raktári szám
F10773-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0325020.MXDP
Leírás
FUSE CERM 20A 250VAC 60VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 A 250 V AC 60 V DC biztosíték patron, kerámia Furatszerelt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axiális)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0325020.MXDP modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
400A AC, 500A DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
1900.0
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,275" átmérő x 1,288" H. (6,99mm x 32,72mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
0.0042 Ohms