031302.5HXP
DigiKey raktári szám
F2557-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
031302.5HXP
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
130.0
Tanúsítvány
CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0811 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V