031301.2HXP
DigiKey raktári szám
F2550-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
031301.2HXP
Leírás
FUSE GLASS 1.2A 250VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
1.2 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
21.5
Tanúsítvány
CE, CSA, PSE, UL
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.278 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V