0313.200MXP
DigiKey raktári szám
0313.200MXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0313.200MXP
Leírás
FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
0.27
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
6.59 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V