031202.5HXP
DigiKey raktári szám
F2520-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
031202.5HXP
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
9.54
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, KC, PSE, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0513 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V