0312008.MXP
DigiKey raktári szám
F4786-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0312008.MXP
Leírás
FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
8 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Joule-integrál (I²t)
166.0
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0122 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V