0312.125HXP
DigiKey raktári szám
F2497-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0312.125HXP
Leírás
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
7.145 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V