0312.100MXP nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 978
Adatlap
100 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0312.100MXP
DigiKey raktári szám
F4778-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0312.100MXP
Leírás
FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
11.28 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V