0304.080HR
DigiKey raktári szám
F8233TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F8233CT-ND - Vágott szalag (CT)
F8233DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0304.080HR
Leírás
FUSE BRD MNT 80MA 277VAC/DC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
80mA 277VAC AC 277VDC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető Felületszerelt
Kategória
Névleges DC feszültség
277VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Veszélyes helyek
Sorozat
Tulajdonságok
Gyújtószikramentes
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tanúsítvány
cURus, EX
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Biztosíték típusa
Áramköri lapra rögzíthető
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Névleges áram (Amper)
80mA
Méretek
0,538" H. x 0,237" Sz. x 0,244" M. (13,67mm x 6,03mm x 6,19mm)
Névleges AC feszültség
277VAC