023901.6MXP
DigiKey raktári szám
F1758-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
023901.6MXP
Leírás
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
1.6 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
30.43
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.1205 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V