022902.5HXP
DigiKey raktári szám
F2475-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
022902.5HXP
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 2AG, 5mm x 15mm
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A AC, 10kA DC
Joule-integrál (I²t)
50.0
Tanúsítvány
CE, CSA, PSE, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,177" átmérő x 0,570" H. (4,50mm x 14,48mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
0.0502 Ohms